About KOCHAJ.SIĘ

PL.

KOCHAJ.SIĘ to projekt, który powstał z potrzeby serca. To ukłon w stronę każdej kobiety, każdego pięknego człowieka. Moja wiara w siłę, piękno i niezależność doprowadziła do miejsca, w którym przestały wystarczać mi działania, które nie wnosiły nic nowego, nic wartościowego. Dotychczas walczyłam słowem – teraz idę o krok dalej.

Jako osoba, która latami zmagała się z zaburzeniami odżywiania i nie umiała zaakceptować swojego wyglądu, wiem, jak ważna jest miłość do siebie. Miłość idąca w parze z pewnością siebie i odcięciem się od nierealnych ideałów, serwowanych nam co dzień w mediach. Na fotografiach, które robię, kobiety są naturalne, piękne i niewyretuszowane. Śmieją się głośno, płaczą, opowiadają historie, które później widać w ich oczach. Nie tworzę grafik – ja oddaję dusze, które są zaklęte we wspaniałych ciałach. Pracuję z dziewczynami nieśmiałymi, niepewnymi siebie, które, gdy już zobaczą owoce naszych sesji, mówią nie wiedziałam, że tak ładnie wyglądam czy też oddałaś moje emocje.

Dziewczyny, które fotografuję, nie są modelkami z okładek, niejednokrotnie nasza wspólna sesja jest ich pierwszą. Jednak żadna z nich nie czuje się skrępowana, a to dlatego, że jestem przeciwniczką pozowania i sztucznego uśmiechu. Chcesz płakać – płacz. Śmiej się, mruż oczy, prostuj plecy, podziwiaj świat. Pozwól sobie być sobą, a ja oddam na zdjęciach Twoją osobowość. Niech nam obu przyświeca wspólny cel: kochaj się – bo jesteś niesamowita.

Nie bójcie się napisać. Przyjmę każdą z Was i pomogę pokochać. Nie liczy się wiek, kolor włosów, rozmiar ubrań i butów, pochodzenie, wykształcenie czy hobby. Każda z nas jest wyjątkowa i zasługuje na to, co najlepsze.

Kto stoi za obiektywem? Zosia LS. Podróżuję, poznaję, słucham, spisuję historie, fotografuję. Stawiam na wolność i na marzenia, w międzyczasie wpadając w zachwyt nad każdym uśmiechem, pisklęciem, listkiem i kałużą. Nieustannie jestem w drodze, dbając o rozwój mojej duszy i umysłu. Mówią, że motywuję i inspiruję do działania. Nazywają mnie Kolorowym Ptakiem. Więcej o mnie znajdziesz na Życiowej Drodze.

 

 

ENG.

KOCHAJ.SIĘ (LOVE.YOURSELF) is a project that was created, because my heart told me it’s necessary. This is tribute to every woman, every beautiful human being. My faith in strength, beauty and independence led me to the point where my acting became not satisfying. I felt it was not enough. Not enough creative, not enough valuable. Until now I fought verbally, now it’s the time for taking next step.

As a person who’s been struggling with eating disorders and couldn’t accept my appearance, I know how important the self love is. Love that is supported by self confidence and simultaneously – far from ideals presented every day in media and social media. In the pictures I take women are natural, beautiful and not touched up at all. They laugh loudly, cry, they tell me the stories that are visible in their eyes long after the sound pass. I do not create graphics – I try to show the soul preserved in lovely body. I work with shy girls, who – after our photoshoot – tell me”I weren’t aware I look so good” or „you showed my emotions!”.

Women I photograph are not models from magazines. Often our photoshoot is their first shoot ever. But none of them looks tense thanks to my approach – I’m against fake smiles and posing. If you feel like crying – cry. Laugh, blink, straighten your back, admire the world around you. Let you be yourself and let me capture your personality and character. Let’s focus on our goal: love yourself. Girl, you’re incredible.

Do not hesitate to contact me. I will listen to every of you and meet everyone. I’ll take you in and help you in loving yourself. Age, hair color, clothing size, origin, profession, hobby don’t matter at all. Every single woman is unique and deserves for the best.

Who is behind the camera? Zosia LS. I travel, listen, talk, write down the stories, photograph. I put everything on freedom and dreams. In the meanwhile – I admire every smile, bird, leaf and rain drop. Always on the way, growing my mind and soul. They say I motivate and inspire to create. That call me Colorful Bird.

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s