Kobiety z tatuażami

Karolina


Aby odczarować stereotypy, aby przekonać, że malunki są piękne. Żeby zrobić super zdjęcia super dziewczynom. Kobiety z tatuażami to kolejna seria nie bez powodu.

Karolina, prawie-żona i mama dwóch super synów, z domem, świetną pracą i psem na karku dobrego życia, tak mówi o swoich tatuażach: „Ważka na karku to pierwszy, wymarzony tatuaż, planowałam go z dwa lata. Kolejny to pięciolinia na nadgarstku. Kilka pierwszych taktów „Claire de Lune” Debussy’ego, utworu który od zawsze uwielbiałam. Jedyny kłopot – nazwijmy to tak – mam z gwiazdą, zrobiłam ją pod wpływem impulsu „bo chłopak akurat też się  tatuował” i to chyba jedyny nieprzemyślany tatuaż. Bardzo długo go nie lubiłam. Dziś jest ok, między innymi dlatego, że to ulubiona dziara mojego starszego synka, więc darzę go sentymentem.
Na lewym ramieniu mam Hamsę – to żydowski symbol ochronny. Powstał w czasie, gdy mieszkaliśmy na krakowskim Kazimierzu, gdzie na co dzień miałam kontakt z kulturą żydowską i reliktami.
Rękaw na prawej ręce z kolei to kilka grafik botanicznych i zwierzęcych. Każde zwierzę i roślina niezwiązane ze sobą. Spięte w całość tworzą mapę luźnych wspomnień z dzieciństwa”.

 

DSC01858_DxODSC01910_DxODSC01883_DxODSC01932_DxODSC01882_DxODSC01949_DxODSC01872_DxODSC01952_DxODSC01975_DxO-1

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s