Kochaj.się

Kat


Kasia (rocznik ’92 ) babka wszechstronna. W UK studiowała zarządzanie i gospodarkę międzynarodową. W USA pracowała jako au-pair. Mieszkała w wielu miejscach w Polsce i za granicą, a pochodzi z Łodzi i jest lokalną patriotką, ubóstwia swoje miasto. Gdy siedziałyśmy na ławeczce, zajadając eklera czekoladowo-grzybowego, z ogromną miłością opowiadała mi o swoim mieście. Jest miłośniczką podróży, zakochana w Gruzji, zimą jedzie do Ukrainy, by zrobić tatuaż i pobłąkać się po kraju. Tryska optymizmem i radością, ciekawością i ufnością. Ważną częścią jej życia jest pomagania innym, stąd także decyzja o studiowaniu pielęgniarstwa, a później wstąpienie do korpusu pokoju. W planach ma także wyjazd na Islandię lub rzucenie wszystkiego i włóczęgę po Ameryce Południowej. Jej piękno to uśmiech, siwe włosy, siła i walka, którą kiedyś stoczyła, a dziś – jest inspirującą wspaniałą kobietą.

Kat (’92) – she’s super talented. She studied management and international economy in UK. Then she moved to US to work as an au-pair. She used to live in many cities in Poland and abroad, but her favorite place is Lodz. She loves traveling, her best memories come from Georgia. This winter she went to Ukraine to get tattooed and spend some time withe her friends. She’s full of optimism, joy, curiosity and trust. One of the most important parts in her life is giving help to the other that’s why she’s started studying nursing. In the future she either join the Peace Corps or move to Iceland or travel across the whole South America. Her beauty is her smile, grey hair, strength and power. She won important fight and now – she’s very inspiring woman.

_DSC1789_DxO_DSC1792_DxO_DSC1798_DxO_DSC1811_DxO_DSC1812_DxO_DSC1832_DxO_DSC1872_DxO_DSC1888_DxO_DSC1893_DxO_DSC1876_DxO_DSC1790_DxO

One Comment

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s