Kochaj.się

Sylwia


Sylwia pracuje w bibliotece uniwersyteckiej, mimo że ukończyła chemię. Nie chciała jednak pracować w zawodzie i w czasie, w którym się poznałyśmy, poszukiwała siebie. W życiu pomaga jej wiara w Boga lub w tę siłę wyższą, która jest nad światem. W jej drobnym ciele kryje się wiele miłości i zadziory. Z zapałem tworzy nowe słowa i umyślnie udziwacznia język polski. Ma w sobie dużo ciekawości – innego człowieka i odmiennych od jej światopoglądów. Ma to do siebie, że gubi się w miejscach (i zachwyca się), w których już niejednokrotnie była. Sesja miała pozwolić jej przestać bać się zdjęć. Jej piękno to delikatność i dobra naiwność, coś z dziecka i nieco z dorosłego. To nieśmiały uśmiech i głośny śmiech.

Sylwia works in a library, although she has a master degree in chemistry. After graduating she didn’t want to go that way, so she started exploring inner Sylwia. Faith in God gives her the power. Her tiny body is full of love and energy. She’s extremely curious about other people and different points of view. Thanks to our meeting she fought her fear of being photographed. Her beauty is sensitivity and naivety, a bit of adult and a bit of child. Is hidden in her shy smile and loud laugh.

_DSC8731_DxO_DSC8740_DxO_DSC8741_DxO_DSC8743_DxO_DSC8744_DxO_DSC8749_DxO_DSC8780_DxO_DSC8786_DxO_DSC8789_DxO_DSC8796_DxO

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s