Kochaj.się

Klara


Klara (rocznik ’96) studiuje meteorologię, gdyż – jak sama mówi – to nauka z pogranicza przedmiotów ścisłych i humanistycznych. Dzięki temu poznaje świat w sposób, jaki najbardziej jej odpowiada. Weganka, która rozpoczęła swą przygodę z dietą roślinną od wykładu Gary’ego Yourofsky’ego, a dziś jest mistrzynią we wskazywaniu, które słodycze w którym sklepie są wegańskie i naprawdę smaczne. Hobbystycznie zajmuje się fotografią, a w przyszłości bardzo chciałaby zrobić doktorat i móc wyjechać na koło podbiegunowe, pracować na stacji i rozkoszować się trzema miesiącami w ciszy, samotności i spokoju. Jej piękno wiedza, czego w życiu chce i ambicja, by to osiągnąć. Siedzi w ciemnych oczach i pasji, z którą opowiada o swoich podróżach.

Klara (’96) studies meteorology as she’s passionate about both science and humanistic subjects. She’s vegan thanks to lecture by Gary Yourofsky and now she’s master in saying which sweets are for vegans. Her biggest hobby is photography. In the future she plans to  have a doctorate and be able to go to Antarctic Circle and stay there for three months in peace. Her beauty is her knowledge and ambition. Is hidden in her dark eyes and passion as she talks about her trips.

 

_DSC5260_DxO_DSC5268_DxO_DSC5270_DxO_DSC5285_DxO_DSC5308_DxO_DSC5393_DxO_DSC5412_DxO_DSC5429_DxO_DSC5452_DxO_DSC5459_DxO_DSC5468_DxO

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s