Kochaj.się

Anna


Anna (rocznik ’70) mama szalonej córki, pracująca w dużej firmie. Z warszawskiego Śródmieścia uciekła do lasu, gdzie swoją miłość dzieli między suczkę Anais, rudego kota i róże. Uśmiechnięta, wyluzowana, biega po lesie w różowych adidasach i wojskowej kurtce. Kobieta, która zna swoją wartość i nie pozwala wejść sobie na głowę. Mówi, że zwariowane córki to konsekwencja zwariowanych matek, ale niczego nie żałuje, a za Monikę oddałaby życie. Jej piękno to dystans do siebie. Kryje się w psotnych iskierkach w oczach i żartach.

Anna (’70) mom of crazy daughter, works in big company. She moved from city center to the suburbs where she takes care of her dog, cat and rose garden. Smiled and easy-going she walks in the forest wearing pink shoes. She says that crazy daughters are crazy because their mothers are also like this. She doesn’t regret anything and would give her life for Monika. Beauty is her healthy distance to herself.

 

_DSC6340_DxO_DSC6347_DxO_DSC6361_DxO_DSC6363_DxO_DSC6375_DxO_DSC6385_DxO_DSC6389_DxO_DSC6417_DxO_DSC6421_DxO_DSC6425_DxO_DSC6434_DxO_DSC6437_DxO_DSC6442_DxO

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s