Kochaj.się

Olga


Olga (rocznik ’76) ukończyła historię sztuki, pracowała w korporacji. Nieco się tam zasiedziała, co było powodem decyzji o wyprowadzce do Oksfordu. Teraz pracuje jako front endowiec w fundacji charytatywnej działającej na rzecz zwierząt. Pracę traktuje jako miejsce, w którym zarabia na podróże. Była już w Tajlandii, Kambodży, Wietnamie czy na Islandii – najczęściej sama, z namiotem. Myśli o tym, by przebranżować się po raz kolejny i pójść w stronę pracy zdalnej, by móc działać z każdego miejsca na świecie. Piękno to odpowiedzialność i konsekwencja w działaniu. Siedzi w wyrozumiałości i cierpliwości.

Olga (’76) has a master degree in art history, she used to work in for a big company. When she got bored of what she was doing, she decided to move to Oxford. Now she works in a front-end in charity thats helps animals. For her – works means gaining money for traveling. She visited Thailand, Cambodia, Vietnam and Iceland, mostly on her own, just with a tent. Now she’s thinking about changing job again and starting remote working to be able to travel and work from every part of the world. Beauty if her being responsible and consistent. It’s hidden in consideration and patience.

 

_DSC7705_DxO_DSC7728_DxO_DSC7742_DxO_DSC7756_DxO_DSC7760_DxO_DSC7769_DxO_DSC7770_DxO_DSC7786_DxO_DSC7790_DxO_DSC7792_DxO_DSC7820_DxO_DSC7838_DxO_DSC7839_DxO_DSC7851_DxO

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s