Karolina

Karolina (rocznik ’85) z wykształcenia ekonomistka-psycholog, organizuje warsztaty dla studentów geologii. Marzy o coachingu i prowadzeniu własnej firmy. Uczestniczyła w Latającej Szkole, gdzie poznała dziewczynę, z którą chcą stworzyć kurs w myśl body positivity. Dla samej siebie ćwiczy jogę i uczestniczy w warsztatach pisarskich. Na sesji miała ubraną cudną koszulę w arbuzy. Mówi o sobie: kobieta orkiestra. Jej piękno to akceptowanie siebie i inwestowanie w rozwój. Piękno kryje się w nieśmiałym uśmiechu ciemnych oczu.

Karolina (’85) economist-psychologist by profession, organizing workshops for geology students. She dreams about being coach and owning small business. One of the members of Latająca Szkoła, where she got to know girl, with whom she wants to create workshops propagating body positivity. Yoga enthusiast taking part in creative writing workshops. She wore great shirt with watermelon print when we met. She’s describes herself as a one-woman band. Beauty is her self-acceptance. Beauty is hidden in her shy smile.

 

_DSC2848_DxO_DSC2869_DxO_DSC2879_DxO_DSC2894_DxO_DSC2906_DxO_DSC2913_DxO_DSC2937_DxO_DSC2946_DxO_DSC2974_DxO_DSC2978_DxO_DSC2990_DxO_DSC3001_DxO_DSC3007_DxO_DSC3049_DxO

3 Comments

  1. Wygląda tak pięknie! 😍

    (Szkoda, że wyprowadziłam się z Krakowa miesiąc temu – chętnie sama zgłosiłabym się na taką sesję – to niby „nic takiego”, jednak cudownie jest popatrzeć na siebie i pomyśleć „jestem piękna, pięknie wyglądam i robię świetną robotę w tym życiu, warto żyć”.)

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s