Kochaj.się

Monika


Monika (rocznik ’94) studentka zarządzania, z pasji. Pracuje jako rekruter w dużej korporacji, co bardzo sobie ceni, jako że uwielbia działać z ludźmi. Stąd także jej zaangażowanie w rozwój ZHP i prężne działanie na najwyższych szczeblach organizacji. Z jej ekstrawertyzmu biorą się także podróże: dwumiesięczna po Japonii, lubianej, ale do której nie wróci. Sześciotygodniowy wolontariat w Wietnamie, który pokochała. Planuje spędzić pół roku w Indiach, by później ruszyć dalej w Azję. Mieszka i pracuje w Warszawie, co nie przeszkadza jej w ciągłym poznawaniu świata. Gdy się spotkałyśmy, była parę dni przed wylotem na Islandię. Kobieta petarda. Jej piękno to ruch, który widać od koniuszków palców po rude włosy. Kryje się w opowiadanych historiach i entuzjazmie, z jakim podchodzi do ludzi.

Monika (’94) management student. Works as recruiter in corporation, she loves it as she loves working with people. She co-operates in ZHP. She’s extrovert and it’s the reason why she travels a lot. She spent two months in Japan, six months in Vietnam. She’s planning to go to India and then to visit Asia. We me just before her trip to Iceland. Beauty is move visible in her whole body. Is hidden in the stories she told me and her enthusiasm.

 

_DSC6223_DxO_DSC6229_DxO_DSC6240_DxO_DSC6253_DxO_DSC6263_DxO_DSC6265_DxO_DSC6268_DxO_DSC6279_DxO_DSC6280_DxO_DSC6303_DxO_DSC6322_DxO_DSC6326_DxO

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s