Kochaj.się

Ola


Ola (rocznik ’96) współzałożycielka Mamy Głos, która żyje ideą organizacji. Przemawia na marszach prokobiecych, walczy o prawa kobiet, o brak seksizmu w szkole i w pracy. Pragnie uświadamiać i pomagać młodym dziewczynom w walce o lepszą rzeczywistość. Dobroć widać nawet w jej lokach. Pracowała w szpitalu, gdzie nie umiała nieprzywiązywać się do pacjentów. Po paru latach, gdy spotykała ich na ulicy, dziękowali jej za wspaniałą opiekę. Nie umie żyć, nie pomagając innym, dlatego studiuje biotechnologię, by móc zmieniać świat. Jak przyznaje kocham to, co robię, bo to stwarza mnie. Jej piękno to pasja, z którą mówi o swojej pracy, to zaangażowanie w działanie na rzecz innych. Piękno to jej tolerancja wobec innych, wobec ich wyborów i odmienności. Jest piękna, bo jest prawdziwa w tym, co robi.

Ola (’96) co-founder of Many Głos, non-profit pro-girl organization. She speaks at women marches, fights for women rights and against sexism at school and at work. She wants to create awareness and help girls create better future.
She used to work in hospital, but she couldn’t manage the death. She can’t live without helping others so she studies biotechnology to be able to change the world. She loves what she’s doing because it creates who she is. Beauty is her passion and engagement in work on others behalf. Beauty is her tolerance towards other people, their choices and alterity. She’s beautiful because she’s authentic.

_DSC0009_DxO_DSC0012_DxO_DSC0022_DxO_DSC0024_DxO_DSC0036_DxO_DSC0037_DxO_DSC0088_DxO_DSC0092_DxO_DSC9808_DxO_DSC9826_DxO_DSC9848_DxO_DSC9854_DxO_DSC9862_DxO_DSC9873_DxO_DSC9892_DxO_DSC9930_DxO_DSC9948_DxO_DSC9950_DxO_DSC9952_DxO_DSC9954_DxO_DSC9975_DxO

 

Kochaj się i pamiętaj, że Twój głos zawsze ma znaczenie.

 

KOCHAJ.SIĘ prężnie działa na Facebooku. Polub, dyskutuj, udostępniaj dalej. Niech idea leci w świat.

Z.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s