Kochaj.się

Joanna


Joanna (rocznik ’89) to zodiakalny bliźniak. A bliźnięta muszą być stale w ruchu, wszędzie ich pełno, pragną się rozwijać i nie lubią nudy. Taka jest Joasia – energiczna, pełna werwy. Zakochana w Azji, mówi o sobie podróżnik na etacie. Raz w roku bierze miesięczny urlop i wyrusza w podróż. Marzy o tym, by w niedalekiej przyszłości pracować zdalnie np. z Tajlandii. Jako nastolatka obejrzała pierwszy bollywoodzki film, który tak ją porwał, że postanowiła studiować indologię. Była nauczycielem hindi, uczyła się tradycyjnego tańca Kathak. Po paru latach poczuła niedosyt, zapragnęła nowości. Zaczęła więc programować. I dziś – pracuje w prężnie rozwijającym się start-upie, prowadzi bloga Wake up and Code. Pomaga dziewczynom (i nie tylko!) w nauce programowania. Piękno to u niej nieustanne doskonalenie, chęć rozwoju. Piękno siedzi w jej głowie pełnej pomysłów. I w szerokim uśmiechu czerwonych ust.

Joanna (’89) zodiacal Gemini. And Gemini must to work all the time, she must be everywhere. So she studied Hindi, travelled to Asia. Visited Thailand. She used to work as a tutor and suddenly felt bored so she started programming. Now she works in start-up. She helps women to start programming. Beauty is her virtuality, self-development. Head full of ideas. And wide red-lipstic smile.

 

_DSC9360_DxO_DSC9371_DxO_DSC9389_DxO_DSC9402_DxO_DSC9415_DxO_DSC9417_DxO_DSC9421_DxO_DSC9429_DxO_DSC9441_DxO_DSC9442_DxO_DSC9448_DxO_DSC9452_DxO_DSC9476_DxO_DSC9505_DSC9519_DxO_DSC9522_DxO_DSC9525_DxO_DSC9531_DxO_DSC9543_DxO

 

Kochaj się. Warto – jesteś wyjątkowa

 

KOCHAJ.SIĘ prężnie działa na Facebooku, polub stronę i bądź na bieżąco (tam też dowiesz się, gdzie będę robiła kolejne zdjęcia).

Z.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s