Kochaj.się

Asia


Asia (rocznik ’94) studiuje farmację, od dziecka swoje życie chciała związać z medycyną i jednocześnie mieć kontakt z ludźmi. Wita mnie lekko spięta, niepewna. Nie wie, czy powinna się uśmiechać, gdzie kierować wzrok i co zrobić z włosami. Pierwsze zdjęcia robimy na rozgrzewkę, byśmy obie poczuły się swobodniej. Po chwili udaje nam się przełamać lody. Asia zaczyna opowiadać o sobie. Mówi o swoim związku, który trwa nieprzerwanie od blisko siedmiu lat. Przekonuje, że w życiu z kimś chodzi o kompromisy, o to, by walczyć, jeśli nam zależy i nie poddawać się. Dogadać się, a nie wymienić na lepszy model. Zdaje sobie sprawę, że w tych czasach ona i Piotr to fenomen. O nim samym mówi jest jak rodzina – chłopak, brat, przyjaciel; wiem, że mogę powiedzieć mu o wszystkim. Pod koniec studiów planują ślub i wspólny dom. Jej piękno to miłość, miłość dojrzała i ponadczasowa.

Asia (’94) pharmacy student. Since she remember she’s always wanted to work in medicine. At the beginning she was tense and shy. After a while she became more open and started feeling relaxed. She told me about her relationship that has lasted for seven years now. She believes compromises are very important in life and if you really care about the person, you should fight and don’t give up. Make up, not break up. She’s aware that they are a phenomena in our contemporary world. She describes her partner – Piotr – as a family: boyfriend, brother, friend. She can tell him anything. Beauty is her love, mature and timeless.

 

_DSC9138_DxO_DSC9140_DxO_DSC9148_DxO_DSC9151_DxO_DSC9155_DxO_DSC9181_DxO_DSC9196_DxO_DSC9203_DxO_DSC9206_DxO_DSC9212_DxO_DSC9221_DxO_DSC9229_DxO_DSC9237_DxO_DSC9252_DxO_DSC9256_DxO_DSC9261_DxO_DSC9273_DxO_DSC9287_DxO_DSC9311_DxO_DSC9314_DxO_DSC9315_DxO_DSC9338_DxO

 

Chcesz pokochać siebie? Dać sobie szansę na miłość i akceptację? Na uśmiech, naturalność i odwagę? Napisz do mnie, spotkajmy się.

 

Polub KOCHAJ.SIĘ na Facebooku i śledź na Instagramie. by być na bieżąco.

One Comment

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s