Kochaj.się

Magda


Magda (rocznik ’85) prężnie działa w organizacjach pozarządowych. Wspiera pracę drużynowych w jednym z hufców ZHP, w 2023 roku będzie współprganizować programowo Światowy Zlot Skautowy w Gdańsku. Jeździ po Polsce z warsztatami o zmienianiu świata, jest zagorzałą wojowniczką praw kobiet, człowieka i zwierząt (odwiedziła kawał świata, w tym blisko 20 krajów Afryki, dając wykłady i organizując warsztaty dotyczące rozwoju osobistego i aktywizmu obywatelskiego). W życiu kieruje się franciszkańskimi zasadami, szanując każdą istotę (jest weganką). Nie stroni od autostopu, a gdy była w Norwegii i nikt się nie zatrzymywał, nauczyła się cierpliwości, bo jak mówi: „daj czasowi czas, a dotrzesz do Bergen”. U nikogo nie widziałam tak ufnych oczu, jak u Magdy.

Magda (’85) very active in non-governmental organisations. Co-operates with scout troops, in 2023 she will co-organize World Scout Jamboree in Gdansk. She travels across Poland doing talks about changing the world, fights for women, man and animal rights. She visited huge part of the world, nearly 20 African countries with her lectures and organized self-development workshops there. She respects every single being according to Franciscan rules. She like hitchhiking. She has the most trustful eyes I’ve ever seen.

 

_DSC8146_DSC8181_DxO_DSC8188_DxO_DSC8195_DxO_DSC8208_DxO_DSC8221_DxO_DSC8224_DxO_DSC8227_DxO_DSC8258_DxO_DSC8259_DxO_DSC8266_DxO_DSC8106_DxO_DSC8104_DxO_DSC8134

 

Polub KOCHAJ.SIĘ na Facebooku i bądź na bieżąco.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s